sapcia - komentarze


***URODZINKI***

Jejku, jejku dziś był taki wspaniały dzień!!! Wstawając rano nie spodziewałam sie tylu życzeń i tylu całusów ... Nie wiem co mam powiedzieć... Jestem tak ogromnie szczęśliwa i to dzięki Wam : Tomuś, Madziuś, Paulinko, Julitko i jeszcze wielu wielu innym stworzonkom.:*
Od Julitki dostałam pyszne ciasto (mniam-mniamm), które smakowało wszystkim (nawet pani prof.od bliologii: D) i taką piekną biedroneczkę - ołóweczek: D Ahhh... A od Paulinki rameczkę na zdjęcia : ) Od Madzi różyczkę i bardzo wartościową rozmowę i poświęcony czas... : * A od Tomusia tysiące tysiące buziaków, kwiatka(piekną biała różyczkę) i dużo dużo miłości!!!:*:*:*

Chciałam tylko tak dla wyjaśnienia jeszcze dodać, że bardzo bardzo przyjemnie jest dostawać prezenty, ale czasami wystarczy ciepłe spojrzenie i czuły dotyk abym poczuła się "bogata" i bardzo bardzo szczęśliwa...
Chcę podziękować jeszcze wielu osobom, których tutaj nie wymieniłam, ale to nie oznacza, że o nich zapomniałam: D:*

Mam nadzieję, że wszystkie życzenia się spełnią i od dziś każdy dzień będzię takim właśnie urodzinowym świętem....: D

Kocham Was wszystkich bardzo bardzo:*
A w szczególności Ciebie Tomusiu!!!:*:* Bez Ciebie świat nie byłby taki piekny, a każda chwila tak cenna...

"Człowiek w pełni nie może się odnaleść inaczej, jak tylko przez bezinteresowny dar z siebie samego."



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.10.2006 :: 12:48 :: abtc156.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia

:* :*
21.10.2006 :: 16:30 :: abvu173.neoplus.adsl.tpnet.pl

Magduś przepraszam, że nie byliśmy tak długo jak zawsze, ale jeszcze Ci to wynagrodze :*:* Kocham Cię
Talk.pl :: Wróć