01.09.2006 :: 22:01
zakupy: )Dziś przeżyłam udane zakupy: ) Pojechałam do miasta z mamusią i braciszkami iii.... kupiłam sobie kurtkę : ) : ) : P Jest piękna! Taka wymarzona! Teraz czekam już tylko aż się zrobi zimno, żebym mogła ją nosic: D A popołudniu wybrałam się już z całą rodzinką do Auchan-a i tam... kupiłam sobie równie piękny sweterek: )oraz plecak do szkoły: ] Hmmm... no właśnie, już niedługo do szkoły. Dokładniednie za 2 dni: D Początki zawsze są fajne więc narazie się nie denerwuję. Później może być troszkę ciężko bo to wkońcu 2 klasa LO, ale nie mam nic innego do roboty poza nauką (mam na myśli jakiegoś fajnego faceta: ]) to ze szkołą nie powinno być większych problemów!... Ale mam oczywiście plany co do zagospodarowania sobie wolnego czasu w roku szkolnym. A mianowicie : *rozpocznę pracę w wolontariacie *może załapię sie na kurs dogoterapii *kurs pierwszej pomocy 16 godzinny(obowiązkowo) *siłownia raz w tygodniu(również obowiązkowo) To narazie na tyle, ale jeśli jeszcze coś ciekawego mi się obije o uszy to skorzystam: ): ): )