30.08.2006 :: 19:43
kręgle: D Dzisiejszy dzień muszę zaliczyć do bardzo bardzo fajnych dni: ): ): ) O godz. 9.45 umowiłam sie z Julitą w fordonie. Poszłysmy na rynek i miałysmy okazję aby porozmawiać. Następnie wybrałyśmy sie do Galerii Pomorkiej, w której czekała już na nas Paulinka: ) Na początek kupiłysmy sobie 2 gałki lodów. Wybór był ciężki ponieważ wybierałyśmy 2 smaki z 35!!! Nastepnie poszłyśmy na kregle!!! Było super, świetna zabawa, dużo śmiechu i ogromne emocje...: D Oczywiście przegrałam: P Byłam ostania z naszej trójki. Wygrała Julita z przewagą 28 pkt.: P Gratuluję!!!: * Po udanej grze nasze żołądki wołały "am-am" więc poszłyśmy na sale i kupiłyśmy sobie po bułach i jogurcie!!! "Mniam-Mniam"!!!: D Na konieć SMYK. Nie rozumiem jak można być w Galerii i nie zajrzeć do tego sklepu: P Porozglądałyśmy się troszkę i zmęczone wyruszyłyśmy w stonę domku: ) A popołudniu kolejna burza emocji!!! Byłam na meczu moich braci. Wygrali 2:0!!! Ale można się było tego spodziewać: P Teraz siedzę w domku i czuję, że zaraz będe musiała zacząć szykować kolację dla całej rodzinki, ale dzisiaj sprawi mi to wyjątkową radość: ): ): )